Bezpieczne wakacje

Dnia 9 czerwca 2009 roku w Ośrodku Szkolenia Policji w Poznaniu odbyła się konferencja "Bezpieczne wakacje 2009 w Wilkopolsce". Spotkanie przedstawicieli służb, organizacji i instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i porządek na terenie województwa wielkopolskiego zorganizowała Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu. Konferencja miała na celu przybliżenie działalności służb i innych podmiotów zaangażowanych w zakresie przygotowania do okresu wakacyjnego.
W trakcie konferencji odbyło sie spotkanie z dziećmi klas I-III Szkoły Podstawowej w Kiekrzu, którym przedstawiciele służb: policji, żandarmerii wojskowej i straży pożarnej przedstawili krótką pogadankę dotyczącą bezpiecznego zachowania się w lesie, na plaży, nad jeziorem itp. Ze strony straży pożarnej uczestniczyła mł. kpt. Alicja Borucka.
Zdjęcia można pobrać ze strony internetowej KW PSP Poznań i KW Policji w Poznaniu.