Pożegnanie emerytów

Dnia 29 maja 2009 roku odbyło się uroczyste pożegnanie wieloletnich pracowników Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu.
St. bryg. mgr inż. Ireneusz Cerbin całe swoje zawodowe życie związał z poznańską szkołą. Służbę rozpoczął w 1979 roku, pełniąc różne funkcje: instruktora, wykładowcy, kierownika działu i naczelnika wydziału. Przez ostatnie lata kierował Wydziałem Działań Ratowniczo- Gaśniczych. Za swoje osiągnięcia był wielokrotnie odznaczany, m. in. otrzymał Złoty Medal za Zasługi dla Pożarnictwa i Srebrny Krzyż Zasługi.
Bryg. mgr inż.Paweł Smolarek ma za sobą również 30 lat służby. Pracę w Szkole rozpoczął zaraz po ukończeniu Szkoły Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu. Zajmował różne stanowiska. Od 2000 roku pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Pododdziałów Szkolnych. Otrzymał wiele odznaczeń, m. in. Krzyż Zasługi za Dzielność i Srebrny Krzyż Zasługi.
W uroczystym pożegnaniu, oprócz kadry Szkoły i kadetów, wzięli także udział zaproszeni goście.
MU