Konferencja SiTP-u

Dnia 2 czerwca 2009 roku w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu odbyła się konferencja na temat: "Ochrona przeciwpożarowa w budownictwie. Zmiany w przepisach techniczno- budowlanych i przeciwpożarowych".
Na konferecję, którą zorganizował Ośrodek Certyfikacji Usług Przeciwpożarowych Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa Sp. z o.o. w Poznaniu, Oddział Wielkopolski SiTP oraz Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu zaproszono 47 przedstawicieli komend wojewódzkich, powiatowych i miejskich PSP. W konferencji uczestniczyło również 70 zgłoszonych projektantów, rzeczoznawców, członków SiTP-u, biur projektów i innych zaproszonych gości.
Podczas obrad wygłoszone zostały referaty oraz odbyły się prezentacje firm. Całość zakończyła dyskusja uczestników.
MU