Aktualność "Ostatni dzień służby"
2 lipca 2018 roku w szkolnej świetlicy odbyła się uroczystość pożegnania bryg. Sławomira Miładowskiego, który zakończył okres czynnej służby zawodowej w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu i przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

Bryg. Sławomir Miładowski przez ostatnie lata piastował stanowisko naczelnika wydziału kwatermistrzowskiego, gdzie dał się poznać jako doświadczony i kompetentny pracownik, dzielący się wiedzą i doświadczeniem. Odchodzącego ze służby żegnało grono kolegów ze Szkoły oraz zaproszeni goście. W trakcie uroczystości wspomniano przebieg służby Pana Sławomira oraz wręczono okolicznościowe kwiaty i upominki.

W związku z zakończeniem pracy zawodowej kierownictwo, kadra, pracownicy i kadeci szkoły złożyli serdeczne podziękowania oraz życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności "na nowej drodze życia".

Opracowanie: st. kpt. Daniel Przewoźniak - SA PSP w Poznaniu
Zdjęcia: kpt. Adam Zbucki, Beata Skrzypczak - SA PSP w Poznaniu