Aktualność "Dzień Otwarty"

12 maja 2018 r. w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu zorganizowano Dzień Otwarty. Odwiedzający mury Szkoły mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką służby, sposobem przeprowadzania testu sprawności fizycznej, a także uzyskania wszelkich niezbędnych informacji dotyczących procesu kształcenia w naszej placówce. Do dyspozycji wszystkich zainteresowanych była kadra dydaktyczna oraz kadeci, którzy oprowadzając po terenie Szkoły chętnie odpowiadali na wszelkie pytania nurtujące kandydatów na strażaków.

Ponadto, osoby zainteresowane podjęciem nauki w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu mogły tego dnia złożyć podanie oraz dokumenty potrzebne do zakwalifikowania się na egzamin wstępny.

Opracowanie: mł. kpt. Tomasz Twardowski - SA PSP w Poznaniu

Zdjęcia: kdt Bartosz Oleksiewicz, kdt Zbigniew Wolter - SA PSP w Poznaniu