Aktualność "Ostatni dzień służby"
11 kwietnia 2018 roku w szkolnej świetlicy odbyła się uroczystość pożegnania st. kpt. Grażyny Strugała, która zakończyła okres czynnej służby zawodowej w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu i przeszła na zaopatrzenie emerytalne.

St. kpt. Grażyna Strugała przez ostatnie lata piastowała stanowisko zastępcy naczelnika wydziału organizacyjnego-kadrowego, gdzie dała się poznać jako doświadczony i kompetentny pracownik kadr, dzielący się wiedzą i doświadczeniem. Odchodzącą ze służby żegnało grono kolegów ze Szkoły oraz zaproszeni goście. W trakcie uroczystości wspomniano przebieg służby Pani Grażyny oraz wręczono okolicznościowe kwiaty i upominki.

W związku z zakończeniem pracy zawodowej kierownictwo, kadra, pracownicy i kadeci szkoły złożyli serdeczne podziękowania oraz życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności "na nowej drodze życia".

Opracowanie: kpt. Daniel Przewoźniak - SA PSP w Poznaniu
Zdjęcia: asp. sztab. Janusz Sosiński - SA PSP w Poznaniu