Mistrzostwa garnizonu Poznań w futsalu

1 marca 2018 r. w hali sportowej 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu odbyły się mistrzostwa garnizonu Poznań w futsalu, zorganizowane przez Komendę Garnizonu Poznań oraz 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego przy udziale 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu. W turnieju udział wzięło 8 drużyn reprezentujących służby mundurowe, w tym drużyna Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu w składzie: Sekura Paweł, Dzierżewski Robert, Dziągwa Radosław, Piasecki Damian, Wawrzyniak Hubert, Majewski Robert, Witkowski Patryk, Raszewski Rafał, Kubicki Kamil, Dreszler Maciej, Brunka Mikołaj oraz Balcerzyk Łukasz. W wyniku emocjonujących rozgrywek nasza reprezentacja zajęła 2. miejsce, ulegając w meczu finałowym drużynie Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej Poznań. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I.     Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej Poznań

II.     Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu

III.     2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego Poznań

IV.     Komenda Miejska Policji w Poznaniu

V.     Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań

VI.     1. Rejon Wsparcia Teleinformatycznego SP

VII.     Dowództwo 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego Poznań

VIII.     310. kompania radiotechniczna

Uroczystego zamknięcia mistrzostw oraz wręczenia pucharów dokonał Szef Sekcji WF i Sportu 31 BLT mjr Łukasz Kruszwicki.

Opracowanie: kpt. Paweł Sekura, mł. kpt. Tomasz Twardowski – SA PSP w Poznaniu

Zdjęcia: Wiesław Stępień – 31. BLT