Aktualności

Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej

-

7 lutego 2018 r. tradycyjnie jak co roku, w sali gimnastycznej Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu odbyła się 6. edycja Noworocznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. W turnieju udział wzięły trzy drużyny reprezentujące: pion kształcenia wspierany przez Wydział Poligonu Szkolnego, pion liniowy wspierany przez Wydział Pododdziałów Szkolnych i Wydział Organizacyjno – Kadrowy oraz pion logistyki. Mecze trwały 2 x 15 minut z krótką przerwą na regenerację sił. Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

• Pion kształcenia – Pion logistyki  5 : 4
  • Pion liniowy – Pion kształcenia  4 : 5
  • Pion logistyki  – Pion liniowy  5 : 5

W wyniku emocjonujących rozgrywek zwycięzcą turnieju został pion kształcenia, drugie miejsce wyłonione po serii rzutów karnych (3:2) przypadło pionowi logistyki, a trzecie pionowi liniowemu.

Rolę sędziego turnieju pełnił asp. sztab. Przemysław Łoniewski z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Wszystkim uczestnikom rozgrywek gratulujemy.

Opracowanie: kpt. Paweł Sekura, mł. kpt. Tomasz Twardowski – SA PSP w Poznaniu

Zdjęcia: kpt. Paweł Sekura, mł. kpt. Tomasz Twardowski, kdt Tomasz Korpalski - SA PSP w Poznaniu