Szkolenie doskonalące

7 lutego 2018 r. na terenie Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, gościliśmy Akademię TM Technologie, w ramach której uzyskaliśmy dostęp do specjalistycznej wiedzy z zakresu projektowania i stosowania urządzeń przeciwpożarowych – systemów awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego oraz oświetlenia awaryjnego. W ramach spotkania, odbyło się szkolenie z zakresu stosowania i wymagań technicznych wynikających z przepisów techniczno-budowlanych bezpieczeństwa pożarowego oraz norm, dot. ww. urządzeń. W zajęciach uczestniczyli przedstawiciele SA PSP w Poznaniu oraz kadeci Szkoły, a szerokie kompendium wiedzy przekazali przedstawiciele firmy TM Technologie Sp. z o.o. – p. Marek Ryba; p. Sandra Wegner oraz p. Jakub Majdak, za co organizatorzy szkolenia składają serdeczne podziękowanie.

Opracowanie: mł. bryg. Michał Szymaniak – SA PSP w Poznaniu

Zdjęcia: mł. kpt. Tomasz Twardowski - SA PSP w Poznaniu