Strażackie kalendarze dla szkół

W miesiącu styczniu br. strażacy Wydziału Działań Ratowniczo - Gaśniczych Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji wręczali dyrektorom placówek oświatowych z rejonu operacyjnego upominek w postaci kalendarza strażackiego. Kalendarz pod hasłem „Ja też będę strażakiem” wydany został przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej, a skierowany jest przede wszystkim do dzieci. Na odwrocie kalendarza znajdują się cztery konkursy, w których uczniowie mogą wziąć udział.

Opracowanie: st. kpt. Łukasz Kwas, mł. kpt. Tomasz Twardowski – SA PSP w Poznaniu

Zdjęcia: mł. bryg. Tomasz Wybierała, asp. Waldemar Ratajczak  - SA PSP w Poznaniu