Aktualność "Spotkanie opłatkowe"

21 grudnia 2017 r., w świetlicy Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wigilijna uroczystość zgromadziła kadrę Szkoły, zaproszonych gości oraz grono naszych emerytów, którzy w świątecznej atmosferze spotkania dzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia oraz śpiewali kolędy przy akompaniamencie zespołu muzycznego kadetów naszej Szkoły. W trakcie spotkania komendant st. bryg. dr inż. Jan Kołdej złożył w imieniu komendanta głównego PSP – gen. brygadiera Leszka Suskiego oraz własnym świąteczne życzenia wszystkim zgromadzonym. Dodatkowo zostały wręczone nagrody komendanta głównego PSP dla pracowników cywilnych.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2018 Roku wszystkim Przyjaciołom naszej Szkoły, pracownikom, emerytom oraz kadetom, słuchaczom i ich rodzinom, życzymy zdrowia, spokoju i radości oraz spełnienia zamierzeń zawodowych i osobistych.

Opracowanie: mł. kpt. Tomasz Twardowski – SA PSP w Poznaniu

Zdjęcia: asp. sztab. Janusz Sosiński SA PSP w Poznaniu