Balik dla dzieci

W sobotę, 31 stycznia 2009 roku, w świetlicy Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu odbył sie balik karnawałowy dla dzieci pracowników. Była to fantastyczna i pełna niespodzianek zabawa, podczas której dzieci mogły brać udział w różnorodnych konkurencjach sprawnościowych, tańczyć przy muzyce oraz zobaczyć niesamowity popis artystyczny tańca breakdance. W bajkowy świat dzieci i rodziców wprowadzili zaproszeni goście: Elf Frodo i Elfica Ingrid z Leśnej Krainy, czyli aktorzy z Teatru Pana O. W programie baliku były m. in. zabawy z chustą Klanza, wielki balon- bombka- niespodzianka, tunelowy zawrór głowy, modelowanie baloników.
Ponadto odwiedzili nas strażacy z JRG-4 z psami ratowniczymi. Dzieci mogły dowiedzieć się jaką rolę pełnią psy ratownicze w straży pożarnej oraz zobaczyć krótki pokaz ich umiejętności. Na koniec zabawy zawitał niecodzienny gość z dalekiej Laponii, przynosząc worek niespodzianek dla naszych milusińskich. Wszyscy zaproszeni goście zostali nagrodzeni ogromnymi brawami.
Ta wyjątkowa zabawa pozostawiła wszystkim dzieciom i ich rodzicom moc wrażeń oraz wspaniałe wspomnienia. Do zobaczenia w przyszłym roku!
AB/MU