Turniej Kadry Szkół Pożarniczych w halowej piłce nożnej

14 grudnia 2017 r. w Gminnej Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej odbył się  Turniej Kadry Szkół Pożarniczych w halowej piłce nożnej. W rozgrywkach udział wzięły drużyny Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie, Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie oraz Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu. Naszą Szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Adam Gimzicki, Paweł Sekura, Tomasz Trybuła, Grzegorz Łagutoczkin, Maciej Wencek, Robert Dzierżewski, Radosław Dziągwa, Damian Piasecki oraz Piotr Łabendzki. Po rozegraniu trzech emocjonujących spotkań, ustalono końcową klasyfikację turnieju, która przedstawia się następująco:

·         1. miejsce CS PSP w Częstochowie  – 4 pkt ,

·         2. miejsce SA PSP w Poznaniu  – 3 pkt,

·         3. miejsce SA PSP w Krakowie – 1 pkt.

Nagrodę główną wręczył komendant CS PSP w Częstochowie - mł. bryg. Piotr Placek. Królem strzelców całego turnieju został Dawid Kręciwilk (CS PSP w Częstochowie), najlepszym bramkarzem Grzegorz Czachor (SA PSP w Krakowie), a najlepszym zawodnikiem, reprezentant naszej Szkoły – Radosław Dziągwa.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy

Opracowanie: mł. kpt. Tomasz Twardowski – SA PSP w Poznaniu