Aktualność "Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Pożarniczych o Puchar Komendanta SA PSP w Krakowie"

9 listopada 2017 r. w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie odbył się  Halowy Turniej Piłki Nożnej Kadry Szkół Pożarniczych o Puchar Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie. W rozgrywkach udział wzięły drużyny CS PSP w Częstochowie, SA PSP w Krakowie, SA PSP w Poznaniu oraz SGSP. Poznańska reprezentacja składała się z 12 kadetów starego i młodego rocznika. Po rozegraniu trzech emocjonujących spotkań, ustalono końcową klasyfikację turnieju, która przedstawia się następująco:

·         1. miejsce CS PSP w Częstochowie – 5 pkt (bilans bramek 7:4),

·         2. miejsce SA PSP w Poznaniu  – 5 pkt (bilans bramek 7:5),

·         3. miejsce SA PSP w Krakowie – 3 pkt (bilans bramek 4:4),

·         4. miejsce SGSP – 1pkt (bilans bramek 3-8).

Główną nagrodę - Puchar Komendanta SA PSP w Krakowie wręczył p.o. zastępcy komendanta krakowskiej Szkoły - st. bryg. mgr inż. Krzysztof Kociołek. Królem strzelców całego turnieju został reprezentant naszej drużyny kdt Kamil Ważny.

Serdecznie gratulujemy

Zdjęcia: kdt Adrian Socha – SA PSP w Krakowie