Aktualność "Ostatni dzień w Szkole"

27 września 2017 r. w szkolnej świetlicy odbyła się uroczystość pożegnania Małgorzaty Paetz oraz Zenona Marchewki, którzy zakończyli długoletni okres pracy w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Pani Małgorzata Paetz organizacyjnie przyporządkowana do Wydziału Organizacyjno - Kadrowego, pracowała w szkolnym sekretariacie, gdzie zawsze z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem organizowała pracę naszej placówki. Pan Zenon Marchewka zatrudniony był w Wydziale Kwatermistrzowskim w charakterze magazyniera, który zawsze w miłej i sympatycznej atmosferze oraz z ogromnym poświęceniem realizował sprawy związane z sortami mundurowymi.

Odchodzących pracowników żegnało grono kolegów ze Szkoły. W trakcie uroczystości wspomniano przebieg ich pracy, złożono podziękowania oraz wręczono okolicznościowe kwiaty i upominki.

W związku z zakończeniem pracy zawodowej kierownictwo, kadra, pracownicy i kadeci Szkoły składają Pani Małgorzacie Paetz i Panu Zenonowi Marchewce serdeczne podziękowania oraz życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

                                          TT


DATA PUBLIKACJI: 2017-09-28 » Pozostałe aktualności
wyszukaj
podatki
podatki
Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej
ul. Czechosłowacka /27
61-459 Poznań
0-61-835-58-00 (tel.)
0-61 8301191 (fax.)
powered by mSzkoła projekt i wykonanie BerMar multimedia