Przywitanie z kadrą

25 września 2017 r. w sali audiowizualnej Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu odbyło się przywitanie kadry dydaktyczno - wychowawczej i administracyjnej ze st. bryg. dr inż. Janem Kołdejem, któremu od dnia 23 września 2017 r. powierzono pełnienie obowiązków Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu. Dotychczas st. bryg. dr inż. Jan Kołdej pełnił służbę w Centralnej Szkole PSP w Częstochowie na stanowisku zastępcy komendanta. Z ramienia komendanta głównego PSP w spotkaniu uczestniczył  st. bryg. mgr inż. Krzysztof Biskup -  dyrektor Biura Szkolenia KG PSP. Jednocześnie, decyzją komendanta głównego PSP, do czasowego pełnienia służby w naszej placówce oddelegowany został st. bryg. mgr inż. Edward Pruski - dyrektor Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach.

TT