Ostatni dzień w Szkole

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość pożegnania st. kpt. Hanny Ćwioro oraz  Elżbiety Gindery, które zakończyły długoletni okres służby/pracy w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. St. kpt. Hanna Ćwioro pełniła służbę w Wydziale Kształcenia, gdzie swoją specjalistyczną wiedzą z psychologii oraz pożarniczego języka angielskiego dzieliła się z słuchaczami i kadetami Szkoły. Elżbieta Gindera przez wiele lat pracowała w Wydziale Finansowym, gdzie zawsze z uśmiechem i poświęceniem realizowała nawet najtrudniejsze sprawy związane z ewidencją materiałową.

Odchodzące Panie żegnało grono kolegów ze Szkoły. W trakcie uroczystości wspomniano przebieg ich służby/pracy, złożono podziękowania oraz wręczono okolicznościowe kwiaty i upominki.

W związku z zakończeniem służby/pracy kierownictwo, kadra, pracownicy i kadeci Szkoły, składają st. kpt. Hannie Ćwioro i Elżbiecie Ginderze serdeczne podziękowania oraz życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

TT