Ostatni dzień służby

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość pożegnania ze służbą bryg. Artura Hetmanna oraz asp. Elżbiety Dzięcioł, którzy zakończyli 30-letni okres nienagannej służby pożarniczej. Bryg. Artur Hetmann pełnił służbę w Wydziale Kształcenia, gdzie swoja ogromną wiedzą i doświadczeniem z zakresu bezpieczeństwa budynków dzielił się z słuchaczami i kadetami Szkoły. Zostanie on zapamiętany jako serdeczny przyjaciel, doskonały fachowiec rzemiosła pożarniczego, a także wspaniały pedagog oraz wychowawca wielu pokoleń strażaków.

Asp. Elżbieta Dzięcioł przez wiele lat pełniła służbę w Wydziale Działań Ratowniczo – Gaśniczych, na stanowisku dyżurnego szkolnego stanowiska kierowania, przekazując tam jednocześnie swoją ogromną wiedzę z tej trudnej dziedziny osobom pełniącym służbę w punkcie alarmowym Szkoły. Swoim doświadczeniem, profesjonalizmem i opanowaniem sprawiała, że nawet najtrudniejsza służba w podziale bojowym przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze.

Odchodzących strażaków żegnało grono kolegów ze Szkoły. W trakcie uroczystości wspomniano przebieg ich służby, złożono podziękowania oraz wręczono okolicznościowe kwiaty i upominki.

W związku z zakończeniem służby kierownictwo, kadra, pracownicy i kadeci Szkoły, składają bryg. Arturowi Hetmannowi i asp. Elżbiecie Dzięcioł serdeczne podziękowania oraz życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

TT