Ostatni dzień służby

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość pożegnania ze służbą asp. sztab. Przemysława Waraczewskiego, który zakończył 35-letni okres nienagannej służby w poznańskiej szkole pożarniczej. Zostanie on zapamiętany jako serdeczny przyjaciel, wspaniały wychowawca wielu pokoleń strażaków, doskonały nurek oraz niedościgniony pływak, który zawsze godnie i skutecznie reprezentował naszą placówkę. Asp. sztab. Przemysław Waraczewski przez wiele lat służył w podziale bojowym gdzie dał poznać się jako znakomity fachowiec rzemiosła strażackiego, a w ostatnich latach kariery swoją wiedzą i doświadczeniem wspierał nasz Wydział Techniczny. Odchodzącego strażaka żegnało grono kolegów ze Szkoły w obecności małżonki – Hanny. W trakcie uroczystości wspomniano przebieg jego służby, złożono podziękowania oraz wręczono okolicznościowe kwiaty i upominki.

W związku z zakończeniem pracy  zawodowej kierownictwo, kadra, pracownicy i kadeci Szkoły, składają asp. sztab. Przemysławowi Waraczewskiemu serdeczne  podziękowania oraz życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

TT