Mistrzostwa garnizonu Poznań w futsalu

30 marca 2017 r. w hali sportowej 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu odbyły się mistrzostwa garnizonu Poznań w futsalu, zorganizowane przez Komendę Garnizonu Poznań oraz 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego przy udziale 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu. W turnieju udział wzięło 11 drużyn reprezentujących służby mundurowe, w tym drużyna Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu w składzie: Stasiak Robert, Trybuła Tomasz, Piasecki Damian, Dzierżewski Robert, Jaworski Mateusz, Pawlak Mateusz, Mijalski Tomasz, Gruszecki Rafał, Wawrzyniak Hubert, Majewski Robert, Ważny Kamil oraz Witkowski Patryk. W wyniku emocjonujących rozgrywek nasza reprezentacja zajęła 2. miejsce po serii rzutów karnych w wyniku bezbramkowego meczu finałowego z drużyną Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej Poznań. Klasyfikacja końcowa 8. najlepszych drużyn przedstawia się następująco:

I.     Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej Poznań

II.     Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu

III.     Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań

IV.     Szkoła Podoficerska WL

V.     2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego Poznań

VI.     Komenda Miejska Policji w Poznaniu

VII.     Orkiestra Reprezentacyjna SP

VIII.     310 kompania radiotechniczna

Uroczystego zamknięcia mistrzostw oraz wręczenia pucharów dokonał Dowódca 2 SKL w Poznaniu płk pil. Jacek Pszczoła.

Zdjęcia: Wiesław Stępień – 31. BLT

TT