Spotkanie opłatkowe wielkopolskich strażaków

7 stycznia 2017 r. w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu odbyło się noworoczne spotkanie wielkopolskich strażaków, w którym udział wzięła kadra kierownicza PSP i OSP z terenu Wielkopolski oraz zaproszeni goście honorowi. Gospodarze spotkania: komendant Szkoły — st. bryg. dr inż. Grzegorz Stankiewicz, wielkopolski komendant wojewódzki PSP — mł. bryg. Andrzej Bartkowiak oraz Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Województwa Wielkopolskiego ZOSP RP — druh Stefan Mikołajczak podsumowali miniony rok, odnosząc się do planów na rok 2017, po czym wszyscy zgromadzeni podzielili się opłatkiem, poświęconym przez Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego — Metropolitę Poznańskiego. Spotkanie zakończył wspólny obiad w stołówce Szkoły.

Zdjęcia: kpt. Karol Kędziorski - KW PSP w Poznaniu

TT