Halowy turniej kadry szkół pożarniczych

16 grudnia 2016 r. w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie odbył się  Halowy Turniej Piłki Nożnej Kadry Szkół Pożarniczych o Puchar Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie. W rozgrywkach udział wzięły drużyny CS PSP w Częstochowie, SA PSP w Krakowie oraz SA PSP w Poznaniu. Naszą Szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Tomasz Nowicki, Paweł Sekura, Tomasz Trybuła, Grzegorz Łagutoczkin, Robert Dzierżewski, Radosław Dziągwa, Mateusz Jaworski, Damian Piasecki, Marcin Żuchowski, Piotr Łabendzki oraz Michał Strutyński. Po rozegraniu trzech emocjonujących spotkań, ustalono końcową klasyfikację turnieju, która przedstawia się następująco:

·        1. miejsce SA PSP w Poznaniu – 6 pkt (bilans bramek 11:6),

·        2. miejsce CS PSP w Częstochowie  – 3 pkt (bilans bramek 8:6),

·        3. miejsce SA PSP w Krakowie – 0 pkt (bilans bramek 1:11).

Główną nagrodę - Puchar Komendanta SA PSP w Krakowie wręczył Komendant krakowskiej Szkoły - st. bryg. dr inż. Bogusław Kogut. Królem strzelców całego turnieju został reprezentant naszej drużyny Robert Dzierżewski, a zdobywcą najładniejszej bramki -  Tomasz Trybuła. Z uwagi na niewątpliwe walory sportowe wszyscy uczestnicy rozgrywek liczą na kontynuację turnieju w latach kolejnych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy

TT/PS