Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Pożarniczych

W dniach 17–18 listopada 2016 r. w hali sportowej krakowskiej Szkoły Aspirantów odbyła się kolejna edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej Szkół Pożarniczych o Puchar Komendanta SA PSP w Krakowie. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Mysera Emil, Obarski Bartłomiej, Jaszczak Łukasz, Majewski Robert, Witkowski Patryk, Siergiej Przemysław, Pawlak Michał, Mijalski Tomasz, Kamiński Grzegorz, Cybula Mateusz, Czapiewski Jan – pod kierownictwem sekc. Tomasza Andrzejewskiego. Wyniki rozegranych przez nas meczów, przedstawiały się następująco:

o       2:1 z SA PSP Kraków

o       0:1 z SGSP

o       2:1 z CS PSP

Rezultaty rozgrywek nie wyłoniły wyraźnego faworyta turnieju, dlatego o końcowej klasyfikacji decydował bilans strzelonych bramek — co uplasowało reprezentację SA PSP w Poznaniu na 3. miejscu. Warto podkreślić, że kdt Siergiej Przemysław został wybrany najlepszym bramkarzem całego turnieju.

Zdjęcia: kdt J. Mermer – SA PSP w Krakowie

TT/PS