Egzaminy wstępne na Dzienne Studium Aspiranckie

W Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu zakończył się nabór na Dzienne Studium Aspiranckie rocznika 2016/2018. W tym roku chętnych do podjęcia nauki w naszej Szkole było 760 osób. Pierwszym etapem egzaminu była próba wydolnościowa przeprowadzona na sali gimnastycznej Szkoły zmodyfikowaną metodą harwardzką („HARVARD STEP-UP TEST”). Kolejnym etapem rekrutacji był test sprawnościowy, zorganizowany w dniu 7 lipca 2016 r. na stadionie Poznańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Golęcin”, gdzie kandydaci rywalizowali w trzech konkurencjach: bieg sprinterski na dystansie 50 m; podciąganie na drążku oraz bieg na dystansie 1000 m. Wszyscy którzy ukończyli sportowe zmagania z wynikiem pozytywnym, w dniu 11 lipca 2016 r. przystąpili do egzaminu teoretycznego tj. testu wiedzy z dziedziny fizyki i chemii. Ostatnim etapem naboru nowego rocznika był przeprowadzony w dniu 13 lipca 2016 r. sprawdzian umiejętności pływania oraz sprawdzian lęku wysokości.

Więcej zdjęć w naszej galerii: http://sapsp.edu.pl/galeria.php/31/28_egzaminy_wstepne.html

TT