Turniej o Puchar Komendanta Szkoły

W dniu 15 kwietnia 2016 r. w sali gimnastycznej Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu odbył się kolejny etap Turnieju o Puchar Komendanta Szkoły, zorganizowany w ramach Szkolnego Programu Profilaktycznego. W drugim dniu zawodów drużyny poszczególnych plutonów zmagały się na torze przeszkód oraz grały w piłkę siatkową. W wyniku emocjonujących rozgrywek, przy głośnym dopingu kolegów, zwycięzcą pierwszej edycji turnieju został pluton 1., drugie miejsce przypadło plutonowi 4., trzecie plutonowi 2., a czwarte plutonowi 3. Dodatkowo, pluton 2. został wyróżniony za najlepiej zorganizowane kibicowanie podczas całej imprezy.

Uroczystego zakończenia zawodów oraz wręczenia pamiątkowych dyplomów i okolicznościowego pucharu dokonał Komendant Szkoły.

TT