Narada roczna

W dniu 10 lutego 2015 r. w siedzibie Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu odbyła się doroczna narada podsumowująca działalność Szkoły za rok 2014. W spotkaniu z kadrą kierowniczą Szkoły wziął udział Zastępca Komendanta Głównego nadbryg. Piotr Kwiatkowski oraz zaproszeni goście w osobach byłych komendantów Szkoły: st. bryg. Witold Gołębowski i st. bryg. Jerzy Bronowicz.  Naradę otworzył Komendant Szkoły, który przywitał wszystkich uczestników i nakreślił program spotkania. Następnie naczelnicy poszczególnych wydziałów przedstawili i omówili najważniejsze zadania realizowane przez wydziały Szkoły w  roku ubiegłym.

W drugiej części spotkania głos zabrał Zastępca Komendanta Szkoły mł. bryg. Dariusz Markiewicz, który w swoim wystąpieniu przedstawił plan najważniejszych przedsięwzięć logistycznych na rok 2015. Następnie Zastępca Komendanta Szkoły st. bryg. Edward Pruski przedstawił nowe kierunki rozwoju Szkoły związane z działalnością edukacyjną.

Zastępca Komendanta Głównego nadbryg. Piotr Kwiatkowski pogratulował wyników w działalności Szkoły oraz podziękował za trud i wysokie zaangażowanie w ciężką, a zarazem zaszczytną służbę związaną z kształceniem kadr pożarniczych na potrzeby PSP oraz działania i przedsięwzięcia na rzecz poprawy stanu infrastruktury Szkoły. Nakreślił również podstawowe zadania oraz priorytety stojące przed PSP oraz Szkołą w najbliższym roku. Podsumowując ubiegły rok pracy, podziękował pracownikom za trud i życzył kolejnych sukcesów w rozpoczynającym się 2015 r.

TT