Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009

3 września 2008 roku na placu szkolnym odbył sie uroczysty apel rozpoczynajacy nowy rok szkolny. W uroczystości wzięli udział kadeci i słuchacze systemu stacjonarnego, słuchacze studium zaocznego oraz kierownictwo i kadra Szkoły. Komendant Szkoły bryg. dr inż. Grzegorz Stankiewicz w okolicznościowym przemówieniu szczególnie ciepło przywitał 70 nowoprzyjetych adeptów sztuki strażackiej. Życzył im wytrwania, dobrych rezultatów w kształceniu oraz otrzymania przez wszystkich  promocji w 2010 roku. Kadetów starszego rocznika Komendant Szkoły za wyniki w  nauce i służbie awansował na wyższe stopnie służbowe. Trzech kadetów zostało wyróżnionych Srebrną Odznaką Wzorowy Kadet. Po apelu w sali audiowizualnej słuchaczom młodszego rocznika została przedstawiona kadra dydaktyczno- wychowawcza Szkoły.
MU