35 lat w służbie.

- W dniu 17 lipca 2008 roku w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 35-lecia służby bryg. Urszuli Fietz-Strychalskiej. W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Szkoły bryg. Piotr Guzewski wraz z kadrą kierowniczą. Komendant odczytał okazjonalny list gratulacyjny. Następnie Pani st.kpt. Anna Kałużna, Naczelnik Wydziału Finansowego, w imieniu funkcjonariuszy i pracowników Szkoły wręczyła Jubilatce prezent.
Dalsza część uroczystego spotkania przebiegła przy kawie i pysznym torcie, gdzie był czas na chwile refleksji i wspomnień związanych z naszą Jubilatką i … nie tylko.
Na koniec spotkania Jubilatkę czekała specjalna próba – wyjazd drabiną mechaniczną na wysokość 30 m. Podczas tej próby Pani Urszula potwierdziła swoją zdolność do dalszej służby, co upamiętniono wspólnym zdjęciem przy drabinie.