narada służbowa jednostek organizacyjnych PSP województwa wielkopolskiego

W dniu 13 lutego 2008 roku w Szkole odbyła się narada służbowa jednostek organizacyjnych PSP województwa wielkopolskiego podsumowująca rok 2007. W naradzie udział wzięli: Z-ca Komendanta Głównego PSP nadbryg. Marek Kowalski, Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Arkadiusz Błochowiak, Komendant Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu bryg. dr inż. Grzegorz Stankiewicz, Wielkopolski Komendant Wojewódzki PSP mł. bryg. mgr inż. Mirosław Gugała, komendanci miejscy i powiatowi oraz naczelnicy wydziałów. Komendant Wojewódzki PSP oraz Komendant Szkoły przedstawili analizy roczne działalności podległych im jednostek tytułem podsumowania dokonań za 2007 rok. Głos zabrali: Wojewoda Wielkopolski, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Zastępca Komendanta Głównego PSP.
MU